Online Sayaci 0Kayıp Parola?

Kim Online

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

cincile

( küçük çayır mantarı )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa
Hemşerimiz Avukat Temel EKEN Nişanlanıyor
Monday, 25 October 2010
 Ankarada mesleki hayatını sürdürmekte olan değerli hemşerimiz Avukat Temel EKEN dünya evine girmeye hazırlanıyor. 30 Ekim 2010 günü Urfada düzenlenecek olan nişan töreniyle mutluluğa kanatlanmaya hazırlanıyor.
Devamını oku...
 
KAS-GENÇ' in Sonbahar Etkinliği
Sunday, 24 October 2010

Kastamonu Gençliğinin Ankarada gerçekleştirdiği  2010 Sonbahar dönemi etkinliğinde  bir araya geldik.  Altı yıldır aralıksız devam eden buluşmaya katılım zirve yaptı.Ankara’da bulunan KAS-GENÇ üyesi 150 öğenci tanıştı,kaynaştı,coştu.    

 KASDERFED-KASYÖ-DER ve KAS-GENÇ ‘in beraber organize ettiği geceye, dernek yöneticileri ,üniversite hocaları, bürokratlar ,milletvekilleri ve öğrenciler katıldı.

Devamını oku...
 
Aşağıdikmenlinin Teşhis Sancısı
Thursday, 21 October 2010

 Aşağıdikmen Köyünde baş gösteren hastalıkla ilgili aradan geçen 20 günlük zamana rağmen, halen teşhis konulamadığı bildirildi. Teşhisi konulamayan hastalık için nasıl bir tedavi uygulandığı da doğrusu merak konusu olmaya başladı.

Devamını oku...
 
Hastalık Kanalizasyon'un Azizliği mi?
Friday, 15 October 2010

 

Aşağıdikmen köyündeki hastalık şikâyetlerinin artarak devam etmesi üzerine tüm köy halkının hastaneye sevk edildiği ve müşahede altında tutulduğunu biliyoruz. Hastanede yatan kişi sayısının 30 kişiye ulaştığı, durumunda kısmi iyileşme görülenlerin kontrol altında tutulmak kaydıyla hastaneden çıkartıldığı ve yerlerine yeni getirilen hastaların yatırıldığını öğrendik.

Devamını oku...
 
Aşağıdikmenliler Devreze Akıtılan Kanalizasyondan Endişe Ediyorlar
Friday, 15 October 2010

 Aşağıdikmen Köyü Muhtarı Kadir EKEN; Köyümüzde meydana gelen salgın hastalığa dair teşhis belirsizliği sürerken, hastaneye kaldırılan kişilerin sayısındaki artışın devam etmekte olduğunu söyledi.

Devamını oku...
 
Aşağıdikmen Köyünde Salgın Hastalık Endişesi
Friday, 15 October 2010

 Aşağıdikmen Köyünde Hastalık salgını baş gösterdi. Tüm köylüler hastanede müşahede altına alınıyor. Gerekli tetkik ve kontrolleri yapılmaya devam edilen hastaların rahatsızlığına henüz teşhis konulamamış olup, hastalık için takviye tedaviler devam etmektedir.

Devamını oku...
 
Tosya-Der İftar Yemeği Düzenliyor
Saturday, 21 August 2010

 

Merkezi Ankarada bulunan ve kısa adı Tosya-Der olan Tosya ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, her yıl olduğu gibi bu senede Tosyalıları İftar yemeğinde bir kez daha buluşturmayı hedefliyor.

İftar Yemeği Buluşması 1 Eylül 2010 Çarşamba günü  Hekimevinde yapılacak.

Devamını oku...
 
Sağlık Çalışanları Resim Sergisinde Bir Tosyalı; Mehmet ACILAR
Friday, 25 June 2010

 Numune Hastanesinde Mühendis olarak görev yapmakta olan değerli hemşerimiz Mehmet ACILAR, hastane personelinin düzenlediği “Sağlık Çalışanları Resim Sergisi”nde resimlerini sergiledi.

Devamını oku...
 
Tosya-Der Hemşehri Yemeğinde Tosyalıları Tekrar Buluşturdu
Friday, 18 June 2010

 Geleneksel olarak 3 yıldır sürdürmekte olduğumuz Tosya-Der faaliyetlerinden olan "Hemşehri Yemekleri"  programı Haziran 2010 dönemi etkinliği ile derneğimiz, bir kez daha Tosyalıları buluşturdu. 16 Haziran 2010 Çarşamba günü İl Sağlık Müdürlüğü Sosyal Tesislerinden HEKİMEVİ’ nde gerçekleştirilen yemekli program, saat 20.00 de başladı.  

Devamını oku...
 
Geleneksel Hemşehri Yemekleri Devam Ediyor...
Tuesday, 08 June 2010
 Tosya-Der`in geneleksel hale gelen "Hemşehri Yemekleri" Haziran ayında da devam ediyor.Tosya Der Basın Müşavirliğinden yapılan açıklama şöyle...
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 10 Toplam: 906

Duyurular


mustafa


ALKIN


Köyün girişi


zx


orhan


ekincik köyünden hacı ömer


Yeğenim ramazan akdaş


Köyümüzün yeni Fotoğrafı 2009


Yeğenim Ramzan Akdaş -Abisinin yeni aldığı arbası ile-

© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım