Online Sayaci 0Kayıp Parola?

Kim Online

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

buluvi

( buluver )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa
Köşe Yazarımız Solmaz AKÇA Ankara Kitap Fuarına Katılacak
Sunday, 07 March 2010

  

  Sitemiz Köşe Yazarlarından Sayın Solmaz AKÇA, Atatürk Kültür Merkezi-Hipodrum'da düzenlenecek olan Ankara Kitap Günleri Fuarına  katılacak. Son yayımlanan kitabı "Mektup Arası Aşklar" kitabıyla okurlarıyla buluşacak olan AKÇA,  20-21 Mart 2010 tarihlerinde  Ankara'lı okurlarıyla sohbet edecek ve kitabını imzalayacak. 

Devamını oku...
 
Başkent Kastamonu Günlerine Hazır
Sunday, 07 March 2010

 

Merkezi Ankara da bulunan Kastamonu Dernekler Federasyonu; Başkentte Kastamonu Günlerinin 6. sı ile ilgili tüm hazırlıklarını tamamladı.

 

Devamını oku...
 
Ankara Tosya-Der Tosyalıları Yine Buluşturdu
Friday, 19 February 2010

 

Tosya-Der'in organize ettiği “Hemşehri Yemekleri” Şubat 2010 dönemi etkinliği Sağlık Bakanlığı İl Sağlık Müdürlüğü Sosyal Tesislerinden olan"Hekimevi"nde 17 Şubat 2010 Çarşamba akşamı gerçekleştirildi.  Hemşeri yemeği etkinliğine çok sayıda Kastamonulu ve Tosyalı katıldı. Bir önceki yemeğe kıyasla daha zengin bir katılımın gözlendiği yemekte yeni yüzlerle tanışmak herkesin şevkini artırdı.

Devamını oku...
 
Tosya-Der Yemekli Toplantı Geleneğini Sürdürüyor
Tuesday, 09 February 2010

 

Merkezi Ankara'da olan Tosya-Der'in geleneksel olarak düzenlediği Hemşehri Yemekleri etkinliği devam ediyor. Bu ay ki, Şubat 2010 dönemi yemekli toplantının tarihi ve yeri belli oldu. 

Devamını oku...
 
Tosya-Der Ankaradaki Tosyalıları Buluşturdu
Wednesday, 20 January 2010

 Geleneksel Hemşehri yemeklerinin yeni dönem toplantısını Tosya-Der 18 Ocak 2010 Pazartesi günü akşamında gerçekleştirdi. Geceye hemşehrilerimiz yoğun  ilgi gösterdiler.   

Devamını oku...
 
TOSYA-DER Hemşehri Yemeklerini Başlatıyor
Sunday, 10 January 2010

   Tosya-Der Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre; "Geleneksel Tosya Yemekleri" için start verildiği bildirildi. Yeni dönemde ilk yemek 18 Ocak 2010 Pazartesi günü Keçören Belediyesi tesislerinden olan Halil İbrahim Sofrasında verilecek.

Devamını oku...
 
Bağ evi kül oldu
Friday, 01 January 2010

 Tosya ilçesinde çıkan yangında 2 katlı bir bağ evi kül oldu. Kastamonu`nun Tosya ilçesinde çıkan yangında 2 katlı bir bağ evi kül oldu.

Devamını oku...
 
Site Yazarımız Davut ZAT Tosya Haber 37'de
Tuesday, 22 December 2009

 

İlçemizde günlük yayın yapma düşüncesi ile yayın hayatına atılan ve bu güne kadarda aralıksız yayınını sürdüren "Tosya Haber 37" gazetesi; ilgi ile takip edilmekte. Her geçen gün haber ağını ve yazar kadrosunu genişleten Haber 37' nin yazar kadrosuna Site Yazarlarımızdan Davut ZAT' da dahil oldu.

Devamını oku...
 
Kasder-Fed Ankarada Toplantı Düzenledi
Saturday, 19 December 2009

 

Merkezi Ankarada bulunan ve çatısı altında topladığı Kastamonu Dernekleri ile birlikte faaliyet yürüten KASDER-FED Ankarada toplantı düzenledi. Başkentte Kastamonu Günlerinin 6. sı hakkında yapılacak çalışmaları görüşmek üzere bir araya gelen Kastamonulular 2010 da yürütülmesi düşünülen diğer konularıda tartıştılar. Toplantı sonrası Kasder-Fed Genel Merkezince bir basın bildirisi yayınlandı. 

Devamını oku...
 
Saykal'dan Günlük Taze Balık
Tuesday, 01 December 2009

İşletmeciliğini Mehmet ve Hüseyin Saykal kardeşlerin yaptığı Saykal Balıkçılık günlük balık çeşitlerini Tosyalıların hizmetine sunuyor...

İnsan sağlığı için vazgeçilmez olan ve sofralardan eksik edilmemesi tavsiye edilen balık çeşitlerini artık Tosya’mızda günlük olarak bulabileceğiz.

Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 21 - 30 Toplam: 906

Duyurular


mustafa


ALKIN


Köyün girişi


zx


orhan


ekincik köyünden hacı ömer


Yeğenim ramazan akdaş


Köyümüzün yeni Fotoğrafı 2009


Yeğenim Ramzan Akdaş -Abisinin yeni aldığı arbası ile-

© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım