Online Sayaci 2Kayıp Parola?

Kim Online

Şu anda 2 misafir bağlı

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

keşkek

( mahalli bir yemek )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow İletişim arrow Biz Kimiz?
Biz Kimiz Yazdır E-posta
Sunday, 30 September 2007

Biz, nüfus cüzdanının doğum yeri kısmında Tosya yazan üç genciz. Tosya'dan uzak şehirlerde dünden daha iyisi için uğraş veriyoruz. Tosya'nın hakettiği kadar tanınmadığı görüşüyle çıktık yola ve elimizden gelenin en iyisi için çabamız. Tosya tanıtımında tosya.gen.tr 'nin önemli bir adım olduğuna inanıyoruz. Adımlarımızın daha sağlam olması için her türlü desteğinizi esirgemiyeceğinizden de eminiz.

Biz biliyoruzki insan toprağı unutsada, toprak unutmaz insanı.
Dünden daha güzel bi Tosya, dünden daha güzel dünya için çalışmaya devam ediyoruz.

 

Coşkun SoysalCoşkun Soysal Akbük köyünde doğdu. İlkokulu Mehmet Akif İlköğretim Okulunda , Ortaokulu Tosya Anadolu Lisesinde, Liseyi Çankırı Fen lisesinde bitirdi. Halen İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümüne devam etmekte, İTÜ İnşaat Fakültesi Bilgi İşlem Merkezinde yarı zamanlı çalışmaktadır.

 

 Yücel SAYKAL
Yücel SAYKAL, Tosya'da doğdu. İlkokulu Fevzipaşa İiköğretim Okulunda, Ortaokulu Tosya Anadolu Lisesinde, Liseyi Çankırı Fen lisesinde bitirdi. ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu. Tübitak - MAM 'da çalışmalarına devam etmekte.  Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

 

 

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım