Online Sayaci 1Kayıp Parola?

Kim Online

Şu anda 1 misafir bağlı

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

acıoğlak

( yenen bir çeşit ot )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa
Abdulkadir Şahin Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor... Yazdır E-posta
Thursday, 09 July 2009
 İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir ŞAHİN, okullarımızın genel durumunu görmek, yapılan çalışmaları yerinde incelemek ve ihtiyaçların tesbiti amacıyla  okulları ziyaret ediyor.

Yatılı İlköğretim Bölge Okulumuzu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir ŞAHİN, yıkılan ihate duvarının yapımı ile ilgili incelemelerde bulundu.

 

 

 

 

 

 

Daha sonra Teknik ve Endüstri Meslek Lisesini ziyaret eden Abdulkadir ŞAHİN, burada Okul Müdürü Fikret KORKMAZ ve Müdür Yardımcıları ile birlikte okulun bölümlerini gezerek okul hakkında bilgi aldı.

Sağlık Meslek Lisesi ziyaretinde Okul Müdürü Neziha KUMCU, okulun genel durumu hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir ŞAHİN' e bilgi verdi. Daha sonra okulun bölümlerini birlikte gezdiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü web sitesinden yapılan açıklamada İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Şahin'in önümüzdeki günlerde tüm okullarımızın durumlarını yerinde görmek, ihtiyaçlarını tesbit etmek ve yapılan çalışmaları incelemek amacıyla  okul ziyaretlerinin devam edeceği açıklandı...

Tosya Meb

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım