Online Sayaci 1Kayıp Parola?

Kim Online

Şu anda 1 misafir bağlı

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

ağurt

( yanagın alt kısmı )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow Haber Arşivi arrow Aday Tanıtım Toplantısı Gövde Gösterine Döndü
Aday Tanıtım Toplantısı Gövde Gösterine Döndü Yazdır E-posta
Sunday, 22 February 2009

 MHP İlçe Teşkilatı tarafından Belediye Düğün Salonunda düzenlenen tanıtım toplantısı gövde gösterine döndü.  "MHP emanetini geri almaya geliyor" yorumları yapılmaya başlandı.

Dün akşam Belediye Düğün Salonunda yapılan MHP Aday Tanıtım Toplantısına MHP Eski Genel Başkan Yardımcısı, MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi ve Türk Ata Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı M. Ziya YILMAZBİLEN, MHP Kastamonu Milletvekili Mehmet SERDAROĞLU, MHP Çankırı Milletvekili Ahmet BUKAN, Tosya Belediye Eski Başkanı Mehmet ORUÇÖZ, MHP Kastamonu ve Çankırı İl Başkanları, Merkez İlçe Başkanları, Ülkü Ocağı yöneticileri ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.

Belediye Düğün Salonu pınar tarafında yapılan program çay tarafında ise sinevizyon aracılığı ile canlı olarak izletildi. Buna rağmen çok sayıda kişi Belediye Düğün Salaonuna giremedi. İlgi MHP ilçe yöneticilerini oldukça  memnun etti.

İlk olarak kürsüye gelen Mehmet ORUÇÖZ  kısa bir konuşma yaptı. Ardından Kastamonu Milletvekili Mehmet SERDAROĞLU ve Çankırı Milletvekili Ahmet BUKAN, Belediye Başkan Adayı Kazım ŞAHİN için destek istediler. Mehmet SERDAROĞLU "Ben Tosyamızın her problemini savunuyorum. Kızlaryolu barajı diyorlar, Kösen Çayırı Göleti diyorlar. AKP'ye %66 oy veren Tosyalılar;  sizin için ne yaptılar şu 7 yılda!" diye sordu.

Daha sonra kürsüye gelen M. Ziya YILMAZBİLEN, MHP'den AKP'ye geçen Hasan LEBLEBİCİ'ye yüklenerek "Herkes inandığı değerlerin peşinden gider. Kimi davasının peşinden, kimi paranın, pulun, namın, şanın, koltuğun peşinden gider!" dedi. Tosya Belediye Başkanı Sait GÜLABACI'nın "Ortalıca Belediyesi'ni örnek alacağız!" şeklindeki sözleri içinse "GÜLABACI eğer kendisine bir örnek arıyorsa Kastamonu Belediyesi'ni örnek alsın!" dedi. Kendisi hakkında konuşulan dedikodulara da değinen M. Ziya YILMAZBİLEN, "Benim için aday oldu seçilemedi diyorlar ama bilmiyorlar mı ben Devlet Bahçeli'nin, Alparslan Türkeş'in yardımcılığını yapan 3 kişiden biriyim. Bu onur bana yeter!" dedi. Partisinin adaylarını teker teker halkla tanıştıran YILMAZBİLEN, Kazım ŞAHİN'i kürsüye çağırdı.

Mevcut Belediye çalışmalarına atıfta bulunan  örnekler veren ŞAHİN, belediyeciliği şeffaf yapacakları, alo doğum, alo cenaze gibi birçok hizmetleri hayata geçireceklerini belirtti. Kazım ŞAHİN, "Bu belediye; asfaltı, betonu ve kilitli parke taşını yola döşeyen ilk belediye olmuştur." dedi. Toplantıyı Kapalı Spor Salonunda yapmak istediklerini fakat akan çatıdan, yanmayan kaloriferden  çıkan ödeneğin dahi  takip edilmediğini belirten ŞAHİN tüm eksik işlerin takibinin yapılacağını da ifade etti. Kısa süre sonra projelerini açıklayacağını belirten ŞAHİN 5 Mart'ta Kadın Kollarının düzenleyeceği program için de davette bulundu.

Toplantı sonunda "MHP emanetini geri almaya geliyor!", "MHP geniş kitleleri kucaklamış görünüyor!", "Yediden yetmişe herkes MHP'de buluşuyor!" yorumları yapıldı.

 

 

 
© 2017 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım