Online Sayaci 1Kayıp Parola?

Kim Online

Şu anda 1 misafir bağlı

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

burayn

( buradan )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa
Ak Parti'nin Yeni İlçe Başkanı Naci Morkoç Yazdır E-posta
Sunday, 31 May 2009
Ak Parti'nin Yeni İlçe Başkanı Naci MorkoçKasım Ayında Büyük kongre yapmaya hazırlanan Ak Parti’nin Türkiye genelindeki son ilçe kongresi Bugün Saat 11.00 de Tosya Belediye Düğün salonunda yapıldı.

   

     401 delegenin ve çok sayıda partilinin katıldığı kongreye İçişleri ve Devlet Eski Bakanı ve İstanbul Milletvekili Murat BAŞESGİOĞLU, Kastamonu Milletvekili Musa SIVACIOĞLU, İl Başkanı Serdar AYDIN, İl Genel Meclisi Başkanı Erdal BAŞESGİOĞLU ve 17 ilçe Başkanı  katıldı. Kongrenin sürprizini ise İlçe Yönetimi tarafından kongreye davet edilen MHP’li Belediye Başkanı Kazım ŞAHİN kongreye katılarak yaptı. Kongrede Devlet Eski Bakanı Murat BAŞESGİOĞLU, Kastamonu Milletvekili Musa SIVACIOĞLU ve Tosya Belediye Başkanı Kazım ŞAHİN birer konuşma yaptılar. Murat BAŞESGİOĞLU yaptığı konuşmada Tosya’nın Siyaseten gücünün farkında olduğunu ve yapılan bu kongreden Güçlü bir yönetimin çıkmasını istediklerini söyledi.

     Divan Kurulu Başkanlığını Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Eşref Can yaptı. Divan Kurulu Başkan Yardımcılıklarına Ortalıca Belediye Başkanı Yusuf Arpacı ve İl Kadın Kolları Başkanı Yüksel Özbay, Divan Kurulu Üyeliklerine ise Belediye Meclisi Eski Üyesi Mustafa Zat ve Şerafettin Kınasakal seçildi.

     Kastamonu İl Başkanlığı seçimleri açısından önemli olan bu kongrede İki Liste Yarıştı. Mevcut Yönetimin Ve Belediye Eski Başkanı Sait Gülabacı’nın desteklediği Naci Morkoç’un İlçe Başkan Adayı olduğu Liste ile Fesh edilen Eski ilçe Teşilatının desteğini alan İl Genel Meclisi Eski Üyesi Kemal Kocaoğlu’nun listesi yarıştı. Akşam Saat 17:00 de sona eren Oy kullanma işlemi sonunda Kullanılan 370 oyun 290’nını Naci Morkoç’un Listesi alırken, Kemal Kocaoğlu’nun listesi 79 oy aldı. 1 oy ise geçersiz sayıldı.

   
    Ak Parti Tosya İlçe Yönetimi şu kişilerden oluştu.


      1.)    Nihat KÜÇÜKKASAP
      2.)    Hüseyin GÜLABACI
      3.)    Nemci TUNCA
      4.)    Ali SÜTCÜ
      5.)    Hasan ÖRÜ
      6.)    Mehmet EKEN
      7.)    Zafer NALBANTOĞLU
      8.)    Şerafettin KINASAKAL
      9.)    Veysel KARTAL
    10.) Mustafa ZAT
    11.) Hidayet ÜZEROĞLU
    12.) Murat KAYA
    13.) Mustafa ÖZCİĞELİ
    14.) Faruk KÜÇÜKATABİNEN
    15.) Mustafa CORCOR
    16.) Hüseyin CÖMERT
    17.) Hayati ACAR
    18.) Alaattin DOBAOĞLU
    19.) Yaşar AKTÜRK

Akparti tosya

Akparti tosya

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım