Online Sayaci 1Kayıp Parola?

Kim Online

Şu anda 1 misafir bağlı

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

kaş

( tepe )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow Haber Arşivi arrow Naci Morkoç Vali Mustafa Kara İle Görüştü
Naci Morkoç Vali Mustafa Kara İle Görüştü Yazdır E-posta
Wednesday, 10 June 2009

Naci Morkoç Kastamonu ValisiAK Parti İlçe Başkanı Sayın Naci KÜÇÜKMORKOÇ  başkanlığında İl genel meclis üyesi Hüseyin ÖRÜ,İlçe teşkilatından Mustafa ZAT ve Belediye Meclis Üyesi Ali MUTLU Sayın Valimiz Mustafa KARA’ya makamında nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

 

Bu ziyarette:Meslek Yüksek Okulu,Organize Sanayi Bölgesi, Devrez Çayı’nın ıslahı,Köylere Hizmet Birliğine Araç Alımı,D-100 Karayolu,Tostaş, Köy Gurup Yollarının Asfalt tamiri ve  ile ilgili konular gündeme getirilmiştir.

Meslek Yüksek Okulu ile ilgili bina sorununun çözümüne yönelik karşılıklı fikir teatisinde bulunulmuş,çalışmaların hızlandırılarak sürdürülmesi kararına varılmıştır.
 
Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili;Belediye ve Ticaret odasının % 20’lik hisse bedellerinin ödemesi halind parası hazır olan  % 60’lık Özel İdare payının hemen ödenerek  ihaleye çıkılacağını beyan eden  Sayın Valimiz Mustafa KARA, İlimizin 4.bölge teşvik kapsamına alınması dolayısıyla bu konuda acele edilmesinin önemine işaret etmiştir.

Devrez Çayı’nın ıslah çalışmaların başlatılması için ilgili kurumlarla temasa geçileceği;Köylere Hizmet Götürme Birliğine iş makinesi alımı için Valilik tarafından % 50 katkı payı sağlanılacağı;D-100 karayolu çalışmalarının bu yıl başlayacağı Gurup Köy yolları asfalt tamir çalışmalarına başlanılacağı  Sayın Valimiz tarafından beyan edilmiştir.

 

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım