Online Sayaci 0Kayıp Parola?

Kim Online

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

göğsemek

( cinsel ilişki için istek duymak )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa
Başkan Şahin'den ,Ankara Çıkarması... Yazdır E-posta
Wednesday, 08 July 2009
 Belediye Başkanı Kazım Şahin ve Tosya Heyeti Ankara çıkarması yaptı.Şahin ve Tosya heyeti,Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr Ali Bardakoğlu,Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül başta olmak üzere,çeşitli ziyaretlerde bulundular. 

Başkan Kazım ŞAHİN tarafından eski Belediye Başkanları ile İlçemizin ileri gelenlerinin davet edildiği ziyaret için eski Belediye Başkanlarından Mümtaz YÜCEL işlerinin yoğunluğu nedeniyle katılamayacağını beyan ederek, teşekkürlerini sunmuş ve bir önceki Belediye Başkanı Sait GÜLABACI ise hiçbir mazeret beyan etmeden iştirak etmediği açıklandı.

Tosya Belediye Başkanı Kazım ŞAHİN başkanlığında aralarında Belediye Meclis Üyeleri Fazıl ATEŞ,Ahmet BAŞ, MHP İlçe Başkanı İsmail YUR, CHP İlçe Başkanı Recai GÜL, İzzet KADER, Mehmet ORUÇÖZ,Faruk YILMAZBİLEN, KASDER-FED Başkanı Hasan ŞEN ve Tosya-Der Başkanı Sadık CAN ’dan oluşan Tosya Heyeti ilk olarak Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr.Ali BARDAKOĞLU ’nu makamında ziyaret ettiler. 

  Ziyarette hemşehrimiz Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr. Ali Bardakoğlu'na yapan heyet; Bardakoğlu'na üstün hizmet payesi ve beratı ile şehrin sembolik anahtarı takdim edildi.Ayrıca Tosya Belediye Meclisince ilçenin Bahçelievler Mahallesinde bulunan Samsun Caddesinin ismi Prof.Dr.Ali BARDAKOĞLU caddesi olarak değiştirilerek karar ve caddenin krokisi de Diyanet İşleri Başkanına takdim edildi.

Heyete öğle yemeği ikram eden Diyanet İşleri Başkanı BARDAKOĞLU, Tosya ile ilgili çalışmalarının ve desteklerinin bundan sonra da süreceğini ifade etti. Tosya Belediye Başkanı Kazım ŞAHİN’ de Tüm Tosya halkının selam ve saygılarını, minnet ve şükran duygularını Prof.Dr.Ali BARDAKOĞLU ’na iletti.

Diğer bir ziyaret ise ,Tosya ilçesinde yapılması düşünülen Olimpik Atış Poligonu, ayrıca İlçe Şehir Stadyumu ve Kapalı Spor Salonunun durumları ile ilgili görüşmeler yapmak üzere Belediye Başkanı Kazım ŞAHİN, Tosya Heyeti ile birlikte Gençlik ve Spor Genel Yunus AKGÜL ’e yapıldı.

Ziyarette Tosya ilçesinde bulunan spor tesislerinin bakım, onarım çalışmaları, olimpik atış poligonunun yapılması ve ilçe şehir stadyumunun üzerinin kapatılması ile ilgili görüşmeler olumlu bir havada geçti. Ayrıca Belediye Başkanı Kazım ŞAHİN, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus AKGÜL ’ü Tosya ilçesine davet etti.

 

Heyet ayrıca geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi gören Kastamonu Valisi Mustafa KARA Tosya Belediye Başkanı Kazım ŞAHİN ve Tosya Heyeti tarafından ziyaret edildi.

Kastamonu Valisi Mustafa KARA ’ya Tosya halkının geçmiş olsun dileklerini ileten Belediye Başkanı Kazım ŞAHİN hastanede açılan geçmiş olsun dileklerinin yer aldığı defteri Tosya halkı adına imzaladı.

 

 

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım