Online Sayaci 1Kayıp Parola?

Kim Online

Şu anda 1 misafir bağlı

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

gönüllenmek

( beğenmemek iğrenmek )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa
Hemşerimiz Bardakçı,Yeni Görevine Başladı... Yazdır E-posta
Tuesday, 23 June 2009
 İçişleri Bakanlığı’nda Başkontrolör olarak görev yapmaktayken ataması yapılan Emin BARDAKÇI, Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı olarak yeni görevine başladı.   Gölbaşı’nın sahip olduğu değerlerle gelişmeye çok müsait bir ilçe olduğunu belirten BARDAKÇI, “Yeni bir anlayışla, yeni bir ekip ruhuyla, Gölbaşı’nı layık olduğu en iyi yerlere getirmek için çalışacağız. Sayın Başkanımız Yakup ODABAŞI önderliğinde Gölbaşımızı Ankara’nın en prestijli ilçesi yapmak, eğitim ve turizm kenti yapmak için en büyük hedefimiz. Halkımıza en iyi hizmeti en kısa sürede sunmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

 

 

EMİN BARDAKÇI KİMDİR?

           

1967 yılında Tosya’da doğan Emin BARDAKÇI, 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.


1990 yılında İçişleri Bakanlığı’nda “Kontrolör” olarak göreve başlamış, yerel yönetimler üzerine teftiş, inceleme, araştırma ve soruşturma yetkisini bakan adına yürütmüştür.

Belediye, Devlet İhale ve Kamu İhale Mevzuatı, Personel Mevzuatı konularında İçişleri Bakanlığı Kontrolörleri Derneği’nin çıkarmış olduğu Yerel Yönetim ve Denetim Dergisi’nin yanı sıra, diğer mevzuat dergilerinde çok sayıda makalesi yayımlanan Emin BARDAKÇI, İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı, Türkiye Belediyeler Birliği, Marmara ve Boğazlar Belediyeler Birliği, TODAIE tarafından düzenlenen seminerlerde konferanslar vermiştir.

         

2009 Yerel Seçimlerden sonra İçişleri Bakanlığı Başkontrolörlüğü kadrosu uhdesinde kalmak şartıyla Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanan Emin BARDAKÇI evli ve iki çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

 

Kaynak:Belediye Basın Bürosu

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım