Online Sayaci 3Kayıp Parola?

Kim Online

Şu anda 3 misafir bağlı

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

seyirt

( koş, hızlı git. )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow Haber Arşivi arrow Forum ve Haber Arşivi Güncellendi
Forum ve Haber Arşivi Güncellendi Yazdır E-posta
Saturday, 03 November 2007

ImageYeni yüzüyle sizlerin karşısına çıkan Tosya.Gen.Tr'de güncelleme çalışamaları son hızıyla devam ediyor.  

Yaşadığı teknik bir sorun nedeniyle yaklaşık 15 günlük bir süre yayın hayatına ara veren ve bu süreçten sizlerin karşısına yenilenerek çıkan Tosya.Gen.Tr güncelleme çalışmaları devam ediyor. Son olarak esi site forumunun da yer alan yaklaşık 1700 konu ve 10700 mesaj yeni siteye aktarılarak üyelerimiz ve ziyaretçilerimizin kulanımına açılmıştır.

Yine devam eden çalışmalar neticesinde eski sitede yer alan yaklaşık 1250 haber ve 4200 okuyucu yorumu da yeni siteye aktarılarak çok önemli bir Haber Arşivi siz okuyucularının kullanıma sunmuştur.

Bağlantılar kısmında da çalışmalar devam etmektedir. Sanal alemde Tosya ile ilgili bulunan siteler taşınamaya çalışılacaktır.

Fotoğraf Galerisi kısmındaki çalışmalar ise devam etmektedir. Tosya'ya dair çok özel fotoğrafların yer aldığı yaklaşık 3500 fotoğraflık önemlli bir arşivi barındıran eski sitemizden hiç bir kayıp olmadan yeni siteye taşıma çalışmaları da devam etmektedir. Bu çalışmalar, en kısa sürede tamamlanarak üyelerimizin fotoğraf göndermesi imkanı eskiden olduğıu gibi yine sağlanacaktır.

İlginiz ve sabrınız için teşekkür ederiz. Bizi izlemeye devam edin...

TOSYA.GEN.TR YÖNETİMİ 

 

  

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım