Online Sayaci 0Kayıp Parola?

Kim Online

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

hüppü

( sögüt ağacından çıkarılan ince dar boru )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow Haber Arşivi arrow Geleneksel Hemşehri Yemekleri Devam Ediyor...
Geleneksel Hemşehri Yemekleri Devam Ediyor... Yazdır E-posta
Tuesday, 08 June 2010
 Tosya-Der`in geneleksel hale gelen "Hemşehri Yemekleri" Haziran ayında da devam ediyor.Tosya Der Basın Müşavirliğinden yapılan açıklama şöyle...

Belli periyotlar dâhilinde 3 yılı aşkın bir zamandır sürdürdüğümüz ve Geleneksel hale gelen Derneğimiz faaliyetlerinden olan "Hemşehri Yemekleri" etkinliğine Haziran ayında da devam edilecektir. Dernek Yönetim Kurulumuzca Haziran ayında yapılacak yemeğin tarihi; 16 Haziran 2010 Çarşamba günü olarak belirlendi. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizi tekrar bir arada buluşmaya davet ediyoruz.

8 Haziran 2010 Salı günü toplanan TOSYA-DER Yönetim Kurulu yemek gününü tespit etmenin yanı sıra Derneklerle ilgili son gelişmeleri de masaya yatırarak bir dizi karar aldı. Derneğin etkinliğini ve verimliliğini artırmak, birlik dokusunu korumak, bir derneğin yapabileceği işlerin ve yürüteceği hizmetlerin sınırlarını belirlemek noktasında fikir teatisinde bulunuldu. Yaz dönemine girilmesi ve okulların tatil olması nedeniyle sonbahara kadar yemeklere ara verilmesi kararı da alındı.

Haziran 2010 Hemşehri Yemeği etkinliğinde yine Tosyalının damak zevkine uygun leziz yemekler olacak.  İsmail ERZAYİM Ustanın elinden servis edilecek olan yemekli toplantımızda değişik sanatsal etkinliklere de yer verilecek olup, İş, siyaset, akademi ve bürokrasi çevresinden geniş bir katılımın olması beklenmektedir.

Bütün hemşehrilerimizi özel bir davete gerek kalmaksızın yemeğimize katılmaya ve bu sıcak ortamımızı paylaşmaya davet ediyoruz.

Bu ay düzenlenecek olan yemeğin detayları:

TARİH: 16 HAZİRAN 2010 ÇARŞAMBA

Yer:

HEKİMEVİ Sağlık Bakanlığı İl Sağlık Müdürlüğü Sosyal Tesisleri

Vedat Dalokay Karşısı

SIHHIYE / ANKARA

Saat: 19:00

Not: Davetiyeler Yemek Günü Hekimevinde bulunan Dernek Görevlisi arkadaşlarımızdan temin edilebileceği gibi; yönetim kurulu üyelerimizden veya 0 555 320 74 16 ve 0 505 625 58 60 no'lu telefonlarla irtibata geçilerek de temin edilebilir. Araçlarıyla gelen katılımcılar için Hekimevi otoparkı kullanılabileceği gibi, yemek verilecek mekânın karşısında bulunan Kurtuluş çok katlı otoparkı da kullanılabilir.

Tosya-Der Basın Müşavirliği

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım