Online Sayaci 0Kayıp Parola?

Kim Online

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

çördö

( birçeşit armut )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow Haber Arşivi arrow Hemşerilerimiz Darıca'yı Coşturdu
Hemşerilerimiz Darıca'yı Coşturdu Yazdır E-posta
Tuesday, 07 July 2009

Hemşerilerimiz Darıca'yı CoşturduKocaeli-Darıca Kastamonulular Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Gecesi’nde sahne alan Hasan Yılmaz, Darıca Dudayev sahilinde toplanan on binlerce insana verdiği konserle gönülleri fethetti.

VİDEO EKLENMİŞTİR

 

 

Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Festivali çerçevesinde hazırlanan programa başta Kocaeli Milletvekili Sayın Eyüp Ayar, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası Kaymakamı Sayın Hasan Göç,Darıca Kaymakamı Sayın Osman Ateş , Darıca Belediye Başkanı Sayın Şükrü Karabacak , Gebze Belediye Başkanı Sayın Adnan Köşker ,Kastamonulu Hemşehrimiz (Albay)  Sayın Hadi SARDIÇ,  Eski Tosya Belediye Başkanlarımızdan Sayın  Mehmet Oruçöz , Gebze ve Darıca Emniyet Müdürleri , Darıca Müftüsü,Kastamonulu işadamlarımız, sivil toplum kuruluşları,dernek başkanları , meclis üyeleri ve on binlerce vatandaş katıldı.

 

VİDEO :

 

 

 Hemşerilerimiz Darıca'yı Coşturdu

KARAOSMANOĞLU: HEDEFİMİZ DÜNYANIN EN GÜZEL KENTİ OLMAK
Kastamonulular dernek gecesine katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu “Ülkemizin farklı renklerini biraraya getiren Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’a hepiniz adına teşekkür ediyorum. Hedefimiz kentimizi dünyanın en güzel , en yaşanılır kenti haline getirmektir. Tüm çabamız bunun için. İlçe belediyelerimizle birlikte yaptığımız çalışmalarda tek hedefimiz Kocaeli sınırları içinde yaşayan vatandaşlarımızın sosyal refahını artırmaktır. Bu akşam Kastamonulu hemşehrilermizin kendi kültürlerini yansıtma adına düzenledikleri bu güzel gecede sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyor , hepinize iyi eğlenceler diyorum.’ şeklinde yaptığı kısa selamlama konuşmasının ardından dernek yönetimi tarafından katılımlarından dolayı bir plaket verildi.

 Hemşerilerimiz Darıca'yı Coşturdu

 

Kastamonulular Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İsmail TOPÇU da "Tosyamızda yaşanan dolu feleketinden dolayı tüm hemşehrilerimize geçmiş olsun" dileklerini iletti.Ayrıca dolu felaketinden dolayı gecemize katılamayan Tosya Belediye Başkanı Sayın Kazım ŞAHİN'in mesajını Darıca’daki hemşehrilerimize iletti.
         Programa katılan protokol üyelerine plaketleri Dernek Başkanı İsmail TOPÇU ve Dernek Başkan Yardımcısı Yüksel ARAÇ tarafından takdim edildi.

 Hemşerilerimiz Darıca'yı Coşturdu

 

Yöresel sanatçılar  Gülcan KARA,Cesur CAN’ın şarkıları  ve davul –zurna  gösterilerinin ardından programın finalinde sahne alan ülkemizin sevilen seslerinden olan Hasan Yılmaz iki saati aşkın bir süre kaldığı sahnede söylediği birbirinden güzel parçalarla sahili dolduran on binlerce vatandaşa keyifli saatler yaşattı.
     Darıca’da bu yıl Kastamonu rüzgarı esti…Darısı gelecek yıla…

 

Hemşerilerimiz Darıca'yı Coşturdu

 

Hemşerilerimiz Darıca'yı Coşturdu

 

Hemşerilerimiz Darıca'yı Coşturdu

 

Hemşerilerimiz Darıca'yı Coşturdu

 

Hemşerilerimiz Darıca'yı Coşturdu

 

Hemşerilerimiz Darıca'yı Coşturdu

 

 

Hemşerilerimiz Darıca'yı Coşturdu

 

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım