Online Sayaci 0







Kayıp Parola?

Kim Online

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

sindu

( makas )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow Haber Arşivi arrow Motosiklet Tutkunlarının Adresi Yine Tosya Oldu...
Motosiklet Tutkunlarının Adresi Yine Tosya Oldu... Yazdır E-posta
Monday, 20 July 2009
 Hitit Motosiklet Kulübü tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen,MOTOFEST 09 organizasyonu 16-19 Temmuz tarihleri arasında Tosya ve Dipsizgöl'de gerçekleştirildi.

 Türkiye'nin değişik yerlerinden gelen motosikletçilerinbuluştuğu ve Petrol Ofisi,Enya Enerji Yatırımları,Dip Ankara,Coca Cola ve Organizer,Tosya Belediyesinin organizasyonluğunda gerçekleştirilen organizasyona;Dakar Rallisi pilotlarımız Kemal Meket ve Kutlu Torunlar'da katılımlarıyla destek verdiler.

İlçemiz Cumhuriyet Meydanında toplanan motosikletçiler;Belediye Başkanı Kazım Şahin'e plaket vererek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Başkan Şahin'in de bir motosiklete binmesiyle gerçekleşen şehir turunun ardından Dipsizgöl'deki etkinlikler başladı.Motosikletle yumurta taşıma,halat çekme,çuval yarışı,balon patlatma,kalasla yürüme,odun kesme,yoğurt yeme,leblebi yerken şarkı söyleme,kolbastı dans yarışası gibi aktiviteler yapıldı.

Cumartesi akşamı düzenenen konserede katılan Başkan Şahin,sahneye çıkarak motosiklet tutkunlarına  seslendi.Başkan Şahin konuşmasında "Sizleri ilçemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.Bundan sonraki yıllarda Tosya Kültür ve Pirinç Festivali etkinlikleri içerisinde sizleride aramızda görmek isteriz" dedi.

Belediye Basın Bürosu

Resimler:H&K

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım