Online Sayaci 0Kayıp Parola?

Kim Online

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

pabruka

( fabrika )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow Haber Arşivi arrow Sağlık Çalışanları Resim Sergisinde Bir Tosyalı; Mehmet ACILAR
Sağlık Çalışanları Resim Sergisinde Bir Tosyalı; Mehmet ACILAR Yazdır E-posta
Friday, 25 June 2010

 Numune Hastanesinde Mühendis olarak görev yapmakta olan değerli hemşerimiz Mehmet ACILAR, hastane personelinin düzenlediği “Sağlık Çalışanları Resim Sergisi”nde resimlerini sergiledi.

Numune Hastanesi personelinin mesailerinden arta kalan zamanlarda kendilerine vakit ayırarak ürettikleri sanatsal etkinliklerden olan resim çalışmaları görücüye çıktı. Sanatsal kabiliyetlerini konuşturarak ortaya çıkardıkları güzel resimlerden oluşan Sağlık Çalışanları Resim Sergisini Ankara Vali Yardımcısı Celal DİNÇER açtı. Açılışta Başhekim; Doç. Dr. Nurullah ZENGİN bir selamlama ve takdim konuşması yaptı. Ardından kürsüye gelen Ankara Vali Yardımcısı Celal DİNÇER;“Sağlık çalışanlarının bu türden sanatsal faaliyetlerinden son derece memnun olduğunu ve serginin yurtdışında da açılacak olmasından memnuniyet duyduğunu” ifade etti.

Emeği geçenlere plaketlerin verildiği sergi;  24 Haziran 2010 Perşembe Günü Saat:13.00 Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi A Blok giriş katındaki salonda açıldı. Açılışta sergiye ilginin ve katılımın yüksek düzeyde olduğu görüldü. Birçok sağlık çalışanının yanı sıra resim sergisine sivil halktan da sanatseverler katıldılar.  Hastanenin Mühendis kadrosunda çalışan değerli hemşehrimiz Mehmet ACILAR’ı bu özel gününde Kastamonulu hemşerilerimiz de yalnız bırakmadılar. Kastamonulu ve Tosyalı hemşerilerimiz sergi açılışında hazır bulundular ve Sayın ACILAR’ın refakatinde resimleri görerek içerikleri hakkında bilgi aldılar ve çalışmaları nedeniyle kendisin tebrik ettiler.  Sergiye katılanlara bir de kokteyl ikramı yapıldı. Sanatseverlere 2 Temmuz 2010 tarihine kadar açık olacak sergide ressamların eserlerini görebilecekleri ifade edildi. Değerli hemşerimiz Mehmet ACILAR’a; bundan sonraki sanat hayatında da başarılarının devamını diliyoruz.

Fırçasını konuşturarak tuval üzerine yaptığı o güzel resimlerinin sergisini, memleketimiz Tosya ve Kastamonu’da da açmasını bekliyoruz. .


   
 

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım