Online Sayaci 2Kayıp Parola?

Kim Online

Şu anda 2 misafir bağlı

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

çördö

( birçeşit armut )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow Haber Arşivi arrow Site Yazarımız Davut ZAT Tosya Haber 37'de
Site Yazarımız Davut ZAT Tosya Haber 37'de Yazdır E-posta
Tuesday, 22 December 2009

 

İlçemizde günlük yayın yapma düşüncesi ile yayın hayatına atılan ve bu güne kadarda aralıksız yayınını sürdüren "Tosya Haber 37" gazetesi; ilgi ile takip edilmekte. Her geçen gün haber ağını ve yazar kadrosunu genişleten Haber 37' nin yazar kadrosuna Site Yazarlarımızdan Davut ZAT' da dahil oldu.

Bir süredir Tosya’mız da günlük olarak yayın hayatına atılan “Tosya Haber 37” ismindeki Tosya’nın ilk günlük gazetesi, hiç kuşkusuz habercilik alanında çok ciddi bir boşluğu doldurmakta ve gerek İlimizde gerekse Tosya’mızda ilgi ile takip edilmekte.

Daha önce Sitemizde köşe yazılarıyla Tosyalılara seslenen Hakan ERTAŞ’ın yanısıra,  şimdi de yine köşe yazarlarımızdan olan Davut ZAT’ı yazar kadrosuna katan Haber 37’yi kutluyoruz. Sevilerek ve ilgi ile takip edilen yerel gazetemizin daha da güçlenmesini bekliyor ve desteklediğimizi ifade etmek istiyoruz.

En kısa zamanda bir internet sitesine de kavuşmasını temenni ettiğimiz “Tosya Haber 37” ye ve yazar kadrosuna tekrar hayırlı olsun derken, yayın hayatında başarılarının devamını diliyoruz.

 

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım