Online Sayaci 3Kayıp Parola?

Kim Online

Şu anda 3 misafir bağlı

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

çecik

( takıların zincir takmak için konulmuş halkaas )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow Haber Arşivi arrow Sitemize Üye Olmada Sorun Yaşayanlar Lütfen Okuyunuz!
Sitemize Üye Olmada Sorun Yaşayanlar Lütfen Okuyunuz! Yazdır E-posta
Sunday, 04 November 2007

ImageEski siteden yeni siteye geçişte eski üyelikler iptal olduğu için yeni siteye tekrar üye olmak gerekmektedir. Ancak bir takım sorunlar yaşandığı için bu haberimizle açıklama yapma ihtiyacı duyduk.

Eski sistemde üyelik konusunda herhangi kıstlayıcı veya sınırlayıcı bir uygulama olmadığı için üyelerimizle sağlıklı iletişim kurmada sorunlar yaşadığımız için yeni siteye üyelik için onay maili yönetmini benimsedik. Şu ana kadar 530 kişi sitemize üyelik başvurusu yapmış ancak pek çoğu mail adreslerine gelen onay mailinde yer alan linke tıklamadığı için aktivasyonlarını tamamlayamamışlardır. 

Yeni sitede üyelik işlemleri şu şekilde gerçekleşmektedir: Üyelik Panelinde bulunan Kayıt Ol butonuna tıklayarak üyelik için gerekli bilgileri girmelisiniz. Doğru bilgileri girdikten sonra Kaydı Gönder butonuna tıklayarak üyeliğinizin ilk aşamasını tamalayabilirsiniz. İkinci aşamada ise üyelik bilgilerini doldururken girmiş olduğunuz mail adresinize gelecek olan onay mailinde bulunan linke tıklamanız gerekmektedir. Bu linke tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelmekte; kullanıcı adınız ve şifrenizle sitemize giriş yapabilmektesiniz.

Tüm bu aşamaları geçmesine rağmen kaydını tamamlayamayan veya mail adresine onay maili gelmeyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilmek ve üyeliklerini aktif hale getirebilmek için Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır msn adresinden bize ulaşabilirsiniz. Msn üzerinden kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız mail adresini belirtmek suretiyle üyeliğiniz aktif hale getirebiliyoruz. Tüm bu işlemleri bize gönderceğiniz bir mail ile de yapabiliriz. Lütfen mailinizde Adınızı, soyadınız, kullanıcı adınızı ve kayıt olurken kullandığınız mail adresiniz belirtiniz. 

ÖNEMLİ NOT: Onay mailleri gelen kutusu (posta kutusu/inbox) yerine reklam maillerin atıldığı spam (süzgeç) kutularına gidebilmektedir. Bu bakımdan mailinizde bulunan ve reklam olarak algılanan maillerin toplandığı kutuları da kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Üyelik Sorunları İçin İletişim adresimiz: Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır    

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım