Online Sayaci 2Kayıp Parola?

Kim Online

Şu anda 2 misafir bağlı

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

ırgat

( bağda,bahçede gündelikli çalışan kişi )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa
Tosya-Der İftar Yemeği Düzenliyor Yazdır E-posta
Saturday, 21 August 2010

 

Merkezi Ankarada bulunan ve kısa adı Tosya-Der olan Tosya ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, her yıl olduğu gibi bu senede Tosyalıları İftar yemeğinde bir kez daha buluşturmayı hedefliyor.

İftar Yemeği Buluşması 1 Eylül 2010 Çarşamba günü  Hekimevinde yapılacak.

Dernek Basın Müşavirliğinden yapılan açıklama da; "Geleneksel hale gelen ve hır yıl ramazan ayında düzenlemeye özen gösterdiğimiz Derneğimiz faaliyetlerinden olan İftar Yemeği Buluşması 1 Eylül 2010 Çarşamba günü  Hekimevinde yapılacaktır.

Kuruluşundan bu güne kadar sürdürmeye çalıştığımız bir gelenek; İftar Yemeği buluşması. Yaz günlerine ulaşmış olmamıza rağmen bu yıl da İftar Yemeği düzenleme kararı aldık. Tüm hemşerilerimizle buluşup, kaynaşmayı ve Tosya iftarlarını Ankara’da da tekrarlamayı amaç edindiğimiz Tosya- Der İftar Yemeğine tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz. Bu yıl ki, iftar yemeğinde buluşma adresimiz yine Sağlık Bakanlığı Sosyal tesislerinden olan Hekimevi oldu. Tosyalı aşçımız İsmail Erzayim Ustanın elinden yöresel damak zevklerine de hitap edecek olan yemeklerde özellikle Tosya Keşkeği misafirlerimize ikram edilecektir. Hemşehrilerimiz, davetiyelerini Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızdan alabileceği gibi; yemek günü Hekimevinde görevli personellerden de alabileceklerdir.. Tüm üyelerimize SMS ile yemek günü hatırlatılacak olup, hemşerilerimizin katılımlarını bekliyoruz.1 Eylül 2010 Çarşamba günü Hekimevinde buluşmak ümidiyle..." İfadelerine yer verildi.

İletişim Bilgileri:

Yer: HEKİMEVİ Sağlık Bakanlığı İl Sağlık Müdürlüğü Sosyal Tesisleri

Kurtuluş Parkı

Vedat Dalokay Karşısı

Hıfsı Sıhha Arkası

SIHHIYE / ANKARA

Saat: Akşam İftar Saati.Not:  İrtibat için;  0 555 320 74 16 ve 0 505 625 58 60 no'lu telefonlarlarla iletişime geçilebilir.

Araçlarıyla gelen katılımcılar için Hekimevi otoparkı kullanılabileceği gibi, yemek verilecek mekânın karşısında bulunan Kurtuluş çok katlı otoparkı da kullanılabilecektir..

www.tosyader.com  

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım