Online Sayaci 1Kayıp Parola?

Kim Online

Şu anda 1 misafir bağlı

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

zevla

( boyunduruktan koşulacak hayvanın boğazını saran çubuklar )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow Haber Arşivi arrow Tosya-Der Tosyalıları Bir Araya Getirmeye Devam Ediyor
Tosya-Der Tosyalıları Bir Araya Getirmeye Devam Ediyor Yazdır E-posta
Wednesday, 14 April 2010

  Tosya-Der Ankaradaki Tosyalıları buluşturma geleneğini sürdürüyor. Dernek Merkezinden yapılan açıklamada; "Geleneksel hale gelen Derneğimiz faaliyetlerinden "Hemşehri Yemeklerine" Nisan ayında da devam edilecektir. Bu ay ki yemeğin tarihi; 21 Nisan 2010 Çarşamba günü olup, tüm hemşehrilerimizi tekrar bir arada buluşmaya davet ediyoruz." deniliyor.

Tosya-Der son dönem faaliyetlerini değerlendirmek üzere 8 Nisan Perşembe günü bir toplantı düzenledi. Yapılan toplantının ardından Hemşehri Yemeklerinin Nisan 2010 dönemine ait tarih ve yerini görüşerek karara bağlandı. 

Toplantı sonrasında Tosya-Der Basın Müşavirliğimizce; "Geçtiğimiz Mart 2010 dönemindeki Hemşehri Yemeğine gerek Başkentte Kastamonu Günleri-6 etkinliğinin olması, gerekse değerli hemşehrimiz Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap' ı kaybetmiş olmamız nedeniyle  bir aylığına ara vermiştik. Nisan ayından itibaren Hemşehri yemekleri etkinliğine tekrar devam edilecektir. Tosyalı İsmail Ustanın elinden yine Tosyamızın yemekleriyle damak zevklerinize hitap edilecektir. Tüm hemşehrilerimizi düzenlenen yemeğe davet ediyor ve saygılar sunuyoruz." denildi.

Bu ay düzenlenecek olan yemeğin tarih  yer ve saati şu şekildedir:

TARİH: 21 NİSAN 2010 ÇARŞAMBA

Yer: HEKİMEVİ Sağlık Bakanlığı Sosyal Tesisleri Lokali

Vedat Dalokay Karşısı

SIHHIYE/ ANKARA

Saat: 19:00

Not: Davetiyeler Yemek Günü Hekimevinde bulunan Dernek Görevlisi arkadaşlarımızdan temin edilebileceği gibi; yönetim kurulu üyelerimizden ve 0 555 320 74 16 ve 0 505 625 58 60 no'lu telefonlarla irtibata geçilerek de temin edilebilir. 

Araçlarıyla gelen katılımcılar için yemek verilecek mekanın karşısında çok katlı otopark bulunmaktadır.

Haber: www.tosyader.com

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım