Online Sayaci 2Kayıp Parola?

Kim Online

Şu anda 2 misafir bağlı

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

ıruk

( aralama (camı biraz ırsana (aralasana)) )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow Haber Arşivi arrow Tosya-Der Yemekli Toplantı Geleneğini Sürdürüyor
Tosya-Der Yemekli Toplantı Geleneğini Sürdürüyor Yazdır E-posta
Tuesday, 09 February 2010

 

Merkezi Ankara'da olan Tosya-Der'in geleneksel olarak düzenlediği Hemşehri Yemekleri etkinliği devam ediyor. Bu ay ki, Şubat 2010 dönemi yemekli toplantının tarihi ve yeri belli oldu. 

Dernek Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamada; "Tosya-Der'in hemşehrilerini bir araya getirerek kaynaşma ve dayanışmaya vesile olmasını amaçladığı ve geleneksel hale getirdi "Hemşehri Yemekleri"nin 2010 yılı ilk dönem toplantısı zengin bir katılımla Ocak ayında yapılmıştı. Yeni dönemde de katılımların kalabalık geçmesi beklenmekte... Ocak ayı etkinliğine  yoğun bir ilginin olduğunu yine dernek sitemizden siz hemşerilerimizle paylaşmıştık. Her ayın 15' ni takip eden ilk Pazartesi günü yapılmakta olan yemekli toplantıların, Tosyadan katılan hemşerilerimizin talebi ile hafta içinde başka bir güne kaydırılması istenmişti. Zira, Pazartesi gününün Tosya'nın pazarı olması nedeniyle oldukça yoğun geçtiği ve iştiraki zorlaştırdığı ifade edilmişti. Bu nedenle; bundan sonraki yemeklerin hafta içinde düzenlenmesinin uygun olacağı  Dernek Yönetimince karara bağlandı. 

Yeni dönem 2010 yılı yemekli toplantılardan ikincisi;  17 Şubat 2010 Çarşamba günü Sağlık Bakanlığı İl Sağlık Müdürlüğü Sosyal Tesislerinden olan "Hekimevi"nde (SIHHIYE / ANKARA) gerçekleştirilecektir.  Araçlarıyla gelen katılımcılar için yemek verilecek mekanın karşısında çok katlı otopark bulunmaktadır. Yemek Başlama Saati: 19:00 dur. Yemekli toplantımıza çok sayıda hemşehrimizin  katılması beklenmekte olup, tüm hemşehrilerimiz davetlidir. Davetiyeler elden temin edilebileceği gibi, yemek gününde Hekimevi girişindeki görevlilerden de temin edilebilir.  Ayrıntılı bilgi için; 0 555 320 74 16 ve 0 505 625 58 60 no'lu telefonlarla irtiabata geçilmesi rica olunur. " ifadelerine yer verildi.

Bizde bu türden faaliyetleri destekliyor, çalışmalarının devamını diliyoruz.

 
 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım