Online Sayaci 0Kayıp Parola?

Kim Online

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

bekitmek

( korumak için kapatmak )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow Haber Arşivi arrow Tosya Kamusen'den Muhteşem Gece...
Tosya Kamusen'den Muhteşem Gece... Yazdır E-posta
Tuesday, 06 October 2009
 Emekli Kurmay Albay Erdal Sarızeybek,Tosya Kamusen Platformu için Tosya'daydı...

Saygı Duruşu ve İstklal Marşı ile başlayan programda şehitler ve gazilerimiz için Kur'an-ı Kerim okundu.Ardından Tosya Kamusen Platformu adına Hüseyin Tümtürk bir konuşma yaptı. "Demokratik Açılım ve Terör "konulu programa konuşmacı olarak katılan Emekli Kurmay Albay Erdal Sarızeybek'i Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin,Başkan Yardımcısı Mustafa Mola, encümen üyeleri ve Kastamonu Kamusen İl Platformu da yalnız bırakmadı.

Belediye Düğün Salonu pınar tarafında yapılan program,çay tarafına sinevizyon aracılığı ile yansıtılırken her iki salonda hınca hınç doldu.Çok sayıda Tosyalı programı baştan sona ayakta izledi.

Ülkemizde yaşanan terör belasının sebeplerini,çözüm yollarını ve gündemdeki  sıkıntıları ve dayatmaları anlatan Sarızybek,konuşmasının sonunda Türk Milleti tarih yazmaya alışkındır,tarih yeniden yazılacaksa bu salonda bulunan ninelerimve dedelerim hiç çekinmeden tarihi yeniden yazacaktır sözleriyle büyük alkış aldı.

Konuşmanın sonunda kürsüye çıkan Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin,Erdal Sarızeybek'e teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Program bitiminde halkla fotoğraf çektiren kitaplarını imzalayan Emekli Kurmay Albay Erdal Sarızeybek,Kamusen İlçe Platformuna geçerek sohbet etti ve ilçemizden ayrıldı.

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım