Online Sayaci 3Kayıp Parola?

Kim Online

Şu anda 3 misafir bağlı

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

cıncımak

( ne yaptığını bilmez halde aşırı şekilde davranmak )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow Köşe Yazarları arrow Hülya ÇEMÇEM arrow Bekle Beni Geliyorum
Bekle Beni Geliyorum Yazdır E-posta
Friday, 04 April 2008

Active Image

 

 

Hülya Çemçem
Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır


Son bir yolum kaldı, kapanmak üzere olan. Yetişmek için tabanlarımı parçalıyorum. Zaman hiç bu kadar değerli olmamıştı. Öylesi telaşlıyım ki bazen bacaklarım birbirine dolanıyor koşarken, düşüyorum. Yalnızım. Elimden tutup kaldıracak bir el yok, aldırmıyorum. Açık kapı kapanmak üzere hareketleniyor, kalkıyorum. Daha çok hırsla koşuyor, koşuyorum. Yolun sonunda sen olmalısın, en çok kavuşmayı arzuladığım. Yoksan ne diyebilirim ki sana? Gidene kal demedim hiçbir zaman. Seni bulamazsam o sonda senin seçimindir bu. Ben varmak için sana parçalıyorum kendimi.       

"Şu çobanın dağları dururken yollara düşüpte ağlar mı? Hani yollara düşerde geriye dönüpte bakar mı?" Ne çok şarkı yapıyorlar beni anlatan. Yollara düşen çoban ben, geriye bakmayı bile düşünmeyen ben… Ne çok yoruldum, ne çok yol katettim. Dahasına gücüm yok, ne olur dur orda. Bana doğru bir adım atmasanda dur orada. Korkuyorum anlıyor musun? Seni bulamamaktan, yeniden yollara düşmekten ya da bulduğumda "geç kaldın" demenden.. Kim kurtaracak beni bu korkularımdan? Zaman her şeyin ilacıymış. Neden benim aleyhime işliyor, neden beni sevmiyor bu zaman?         

Merak ediyorum, merak ettiğin oldu mu beni? Yollara baktın mı nerde kaldı diye? Ümitsizliğe düşüp yüreğin burkuldu mu? Yoksa çoktan vazgeçip beklemekten, başka yağmurlarda ıslanmaya yelken açtın mı? Sorular kemiriyor beynimi. Olmama ihtimalini düşünmek istemiyorum. Bekle beni, geliyorum.          

Geliyorum dedim sana. Hasret kamçılamaz mı sevdayı? Sevgiliye kavuşma umudu tomurcuk tomurcuk çiçek açtırmaz mı insanın yüreğinde? Bu gece nöbet tut. Sabaha karşı uykuya teslim olduğunda bedenin, ordayım. Bekle beni, geliyorum...  


Görüntüleme sayısı: 1997

  Yorumlar (1)
Yazan gökha_n_azan, 05-04-2008 21:55
herzamanki gibi çok ama çok güzel ifadeler.sanada yakışan bunları en hoş şekilde dile getirmen.Gidene kal demedim hiçbir zaman. Seni bulamazsam o sonda senin seçimindir bu. Ben varmak için sana parçalıyorum kendimi.  
Başarılarının devamını diliyorum Hülya...

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım