Online Sayaci 3Kayıp Parola?

Kim Online

Şu anda 3 misafir bağlı

Tosya Sozlugu


PROGRAMI İNDİR

FORUMDA SÖZLÜK

altirik

( el feneri, elektrik )

Kastamonu Bibliyografyası - Mehmet Yılmaz
Anasayfa arrow Köşe Yazarları arrow Hülya ÇEMÇEM arrow Hazan Mevsimi
Hazan Mevsimi Yazdır E-posta
Tuesday, 07 October 2008

Active Image

 

 

Hülya Çemçem
Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır


Affet.. Sandım ki hiç bitmeyecek sabrın. Sandım ki hiç bitmeyecek aşkın. Yanlış şu veya bu değil tamamen bendim, benmişim aslında. Konuşmak ne kadar zor oldu artık seninle farkında mısın? Yüreğinde ne barındırıyorsun sevgi yerine? Sus! Sakın nefretten söz etme. Kız bana, bağır çağır ama nefret etme, dayanamam. Suçluyum biliyorum. Sende bil. Affetmezsen ölürüm ben.

Sözlerim hedefini bulmuyor. Ne söylersem söyleyim gözlerindeki bakış değişmiyor. Üzülüyor olmam bile seni etkilemiyor. Beni kırıyor olman, canımı yakıyor olman daha da haz veriyor sana. Beni bu halde görmeyi çoktandır hayal ediyor olmalısın. Geldim işte kapına. Şımarıklığımdan eser kalmış mı bir bak. Benim şımarıklığım senin sevgindendi. Yanımda olmandandı. Kapındayım işte. Affet ne olur. İçeri almasanda sırtını dönüp çarpma kapıyı.

Senden başkası olmadı. Ben kimseyi sen kadar sevmedim. Hiç kimse de beni senin kadar sevemedi. Varlığımın anlamı olmuşken bana duyduğun sevgi nasıl git dersin bana. Yığılırım, kalırım kapında. Dayanamam yokluğuna. Serseri rüzgarlarda uçuşan bir toz bulutu olur savrulurum ta uzağına. Sadece senin gözlerinin baktığı yerlerde nefes alabilen ben yok olurum bilmediğim diyarlarda. Ağlarsın.. Ağlar mısın?

Hazan mevsimi hiç yakışmadı bu sevdaya. Olmazdı sanıyordum. Bu mevsim çok uzaktı. Gelse bile asla bize uğramazdı. Senin sevgin bitmezdi. En öfkeli olduğun anlarda bile bir gülüşümle yüzün aydınlanıverirdi. Affet dememe bile gerek kalmazdı. Gel derdin kollarını açarak hatırla? Şimdi ne oldu sana? Affet diye yalvarıyorum git diyorsun. Nasıl gideyim? Nasıl gideyim?

Yokuşlarımı çoğaltıyorsun. Yapma! Ulaşmak için sana yokuş yukarı attığım adımların hesabını yapamıyorum artık. Ama zirveye başımı kaldırıp baktığımda, bulunduğum yerden sadece birkaç metre uzaklaştığımı görüyorum. Böyle değildin sen!... Köprüleri yıkıp geçiyorsun. Paramparça ediyorsun. Benim kanatlarım yok ki.. Suya mı yazdık biz bu sevgiyi? Kumdan kalemiydi yoksa üfleyince dağılıversin? Hırçınlığın hiç değişmedi. Şimdi birazda nefret katarak git diyorsun.. Benim yaşama sebebim senin kirpiklerinin arasındayken nasıl gideyim? Nasıl gideyim?


Görüntüleme sayısı: 2253

  Yorumlar (3)
Yazan erbaaeray37, 09-10-2008 04:08
hülya hanım yazılarının içinde en güzel bu olmuş,başarılar
İlk hazan mevsiminde yok olan sevdaya se
Yazan tevfikçoban, 10-10-2008 11:00
Nereye gittin?...  
Niçin gittin?...  
Nasıl gittin?... 
Bu gidişin hazanla bir ilgisi var mı?...  
 
Bu hazan mevsimi insanlar üzerinde bu kadar mı etkili oluyor?...
Yazan A.Kaypuntu, 14-10-2008 11:07
çok güzel ve içten bir yazı, tebrik ederim

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.

 
© 2018 Tosya.Gen.TR - Tosya'nın Sesi
tosya.gen.tr sitesi Joomla tabanlidir.
Web Tasarım